Budapesti Tátra Sóbarlang | Sóterápia » Állásajánlat – recepciós és sóbarlang kezelő (1 fő)

Állásajánlat – recepciós és sóbarlang kezelő (1 fő)

Munkatársat keresünk!
(meghirdetve 2016.08.11)

sobarlang kicsiA sóbarlang csapatába egy új munkatársat várunk recepciós – sóbarlang kezelő munkakörbe.

Munkaköri feladatok

1. Személyesen és telefonon érdeklődők szakszerű felvilágosítása a sóbarlang szolgáltatásairól és termékeiről

2. Szolgáltatás és termék értékesítés a vendégek, vásárlók részére

3. Sóbarlangi eszközök kezelése

4. Sóbarlang tisztán tartása

5. Adminisztráció

Követelmények
PC-s szoftverek készség szintű használata – minden megtanulható, ha szívesen foglalkozol velük.

  • Microsoft Word, Excel
  • Készlet és Számlázó program

Végzettség
Felsőfokú végzettségű munkatársat keresünk.

Tulajdonságok

  • kedves, derűs, nyitott személyiség
  • a vendégekkel való jó kapcsolatteremtési készség, figyelmes bánásmód
  • segítő hozzáállás
  • értékesítést támogató alkat, fontos hogy szívesen tegyél ajánlatot, javaslatot, ezt ne érezd tehernek
  • rend és tisztaság szeretete és fenntartásának belső igénye
  • nagyfokú pontosság, precizitás
  • pozitív szemlélet
  • önálló munkavégzésre való képesség, ugyanakkor a csapatba való beilleszkedés is lényeges
  • magát képezni akaró, tanulásra kész
  • angol nyelvtudás előny

Előnyt jelent egészségügyben vagy alternatív gyógyászatban jártasság, de legalábbis érdeklődés.

Munkahelyi környezet
Cím: XIII. ker. Margit híd pesti hídfő közelében
Barátságos, kulturált munkahely, kedves kollégák és ügyfelek

Munkaidő

Egyeztetés szerint, kb. heti 35-40 óra, általában délután 14-20 óráig, havonta kétszer hétvégén (10-16 óráig).
Fizetés
megegyezés szerint
Csak akkor jelentkezz, ha kedves, kommunikatív alkatú vagy és szívesen foglalkozol emberekkel. Ha Magadra ismersz az alábbi leírás alapján, akkor küldj egy fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a shop@tatrasobarlang.hu címre.

Hozzászólások lezárva